₺1.095,20 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
₺1.095,20 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
₺1.095,20 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
₺1.095,20 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
₺1.095,20 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
₺1.095,20 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
₺839,20 KDV Dahil
₺1.049,00 KDV Dahil
₺1.039,20 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.039,20 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.039,20 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
1

Bebek Battaniye

Bebek bakımı denildiği zaman özellikle uyku evresi birçok kişinin aklına gelir. Bu evrenin en konfor yaratıcı unsuru ise kesinlikle bebek battaniye tipidir. Bebeğiniz için kullanacağınız battaniyenin yumuşak bir yapıya sahip olması gerektiği gibi doğal da olması gerekmektedir.

Organik pamuk battaniye seçimi uyku evresindeki rahatlık açısından çok önemlidir. Patique ürünleri, %100 organik pamuk ipliklerinden üretilmektedir. Ebeveynlere güven verir.

Bütün bebeklere hak ettikleri hassas uykuyu, bebek sağlığını koruyarak Patique battaniye modelleri ile verebilirsiniz. Üretimin doğallığı ve organik oluşunun yanı sıra tasarım zevkini de ortaya çıkarmaktadır. Soft renkler ve fırfırlı modelleri ile bebeklerinizin en sevdiği uyku arkadaşı, bu battaniyeler olacak.   

 

Patique Bebek Battaniye Modelleri  

 

Battaniye modelleri bakımından dikkat çeken ilk nokta bu üretimin doğallığıdır. Sonrasında ise tasarım, renk ve stili ile ön plana çıkar. Hem sizin hem de bebeğinizin hayatına soft bir zarafet taşır. Yani Patique bebek sağlığına ve tasarıma aynı oranda özen gösterir. Bebek sağlığını önceleyen doğallık ve doğadan taşan zarafet bir arada kendisini gösterir.   

Bebek battaniye için model yaratımı öncelikle özgünlük ve doğallık üzerine kuruludur. Organik pamuk bebek battaniye ürünleri için üretim, organik pamuk ipler ile yapılır. Fresh yapısı bozulmaz; ürün malzemesi kadar soft bir görünüm sunar. Yumuşak dokusunu da bu üretim teknolojisine borçludur. Bir bebeğin uykusunun rahatlığı ise bu yumuşak doku ve konfor alanında gizlidir. Dikkatli çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürünler titizlikle sizlere ulaştırılmaktadır.  

Bebek battaniye modelleri içerisinde dikkat edilen unsurlardan birisi de renk seçimleridir. Renk paleti olarak doğadan alınan ilham neticesinde birçok renk ve soft tonlar bulunmaktadır. Yeşil ve tonları, mavi ve tonları, sarı ve tonları vb. bütün renklerde üretim sağlanmaktadır. Bu da sınırsız bir stil oluşturma imkânı sağlar. Ebeveynler açısından tercih edilen bu tarz çeşitlilikler aynı zamanda kaliteli konfor ile birleşince kusursuzluk yaratmaktadır.

 

%100 Organik Pamuk Bebek Battaniye  

 

Patique olarak benimsenen üretim teknolojileri kesinlikle organik yapı üzerine kuruludur. GOTS - Global Organic Textile Standard sertifikalı organik pamuk iplikler ile çalışma yapılmaktadır. Bu uluslararası yetkinlik sayesinde ürünlerin tümü bebeklere en uygun konforu sağlamaktadır. Bu nedenle organik pamuk bebek battaniye ürünlerinin tümü %100 organik pamuktan üretim metoduyla yaratılmaktadır. Bu üretim teknolojisi sayesinde bebeklerdeki o hassas denge korunarak, huzurlu bir yaşam hedeflenmektedir. Ürünlerdeki organik tekstil standardı sayesinde her ürün kendi içinde ayrı bir tarz ve mutluluk yaratmaktadır.  

Tabi ki ürünlerde kullanılan bu organik anlayış sadece ürün üretimi açısından bulunmamakta. Üretimin tüm aşamaları ve tüm detayları bu organik ve şeffaf örgü doğrultusunda yapılmaktadır. Bebek battaniye üretim aşamalarındaki bu hassasiyet, etiketlemeden satış sonrası paketlemeye kadar sürmektedir. Bu hassas dengeyi sağlamak ve bunun dışına çıkmamak adına tüm süreç organik malzemelerle yürütülmektedir.  

 

Örgü Bebek Battaniyesi  

 

Bebek sağlığı ve güvenliği açısından ebeveynlerin tercih ettiği battaniye modelleri büyük önem taşır. Örgü bebek battaniye modelleri hem sahip oldukları yumuşak doku hem de bebek cildine dost organik yapısı ile ebeveynlerin ilk tercihleri arasındadır. Ayrıca sürdürülebilir bir üretimle imal edilen bu modeller, soft tonların ayrıcalığına sahiptir.

Patique battaniye modelleri sadeliği ve zarafeti aynı anda sunar. Tasarımlar ilhamını doğadan alır. Bu yüzden Patique battaniye modelleri, bebeklerin huzurlu uykularının eşlikçisi olur.

Üretimin tüm aşamalarında aynı hassas bakış açısı sürdürülmektedir. Benzersiz stil vaadinin yanı sıra bebek sağlığı ve güvenliği ön planda tutulmaktadır. Bu kapsamda bebeğinin rahatını ve huzurlu uykularını desteklemek isteyen her ebeveyn için Patique vazgeçilmez bir marka değeri taşır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR